Back To Top
Image Alt

Hakkımızda

  /  Hakkımızda

Geleceğe dair herkesin bir fikri, bizimse çözümlerimiz var!.

Gelecek, herkesin kendi dünyasında hayal gücüne bağlı, sonsuz düşlere açık bir zamanın tanımıdır. Gelecekten beklentileri, fikirleri farklı olan milyarlarca insanın yaşam biçimine ve hayatlarına dokunmaksa bizim gerçeğimiz.TD olarak, kurulduğumuz günden bugüne geleceğe dair düşlerimizi, Augmented Reality ve Virtual Reality, teknolojilerine yapmış olduğumuz yatırımlarla gerçeğe dönüştürüyoruz! Kendi öz kaynaklarımızla geliştirdiğimiz 3 boyutlu satış ve pazarlama platformu T&D ile hayalin bir adım sonrası insanların yaşamlarına dokunmaya başladık. T&D, zamanın ötesinde olmakla birlikte uzun yıllar Ar-Ge’sine yapılan yatırımlarla Augmented Reality ve Virtual Reality konularında, sahasında uluslararası standartların çok üstünde bir projedir!

INOVASYON.

Gelecek, herkesin kendi dünyasında hayal gücüne bağlı, sonsuz düşlere açık bir zamanın tanımıdır. Gelecekten beklentileri, fikirleri farklı olan milyarlarca insanın yaşam biçimine ve hayatlarına dokunmaksa bizim gerçeğimiz. Firmalara endüstriyel sahada fayda sağlayacak inovatif ve uygulanabilir fikirler sunuyoruz.Standart olmayan farklılık yaratacak fikirler üzerinde çalışmak bize ayrı keyif veriyor. Fikirlerinizin hayat bulmasını istiyorsanız yada devlet destekli projeler sunarak fayda sağlamak istiyorsanız, gelin Türkiye'nin en iyi arge ve yazılım ekiplerinden biri olan TD Yazılım Sanayi ile tanışın.

REFERANSLAR.

Tablet Dekor üstün nitelikleri ve hizmet kalitesi ile kısa zamanda ülkemizin sektöründe lider markaları tarafından tercih edilir bir konuma gelmiştir.

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ.

Tablet Dekor üstün nitelikleri ve hizmet kalitesi ile kısa zamanda ülkemizin sektöründe lider markaları tarafından tercih edilir bir konuma gelmiştir.

Zorlu

"İstediğimizin çok zor olduğunu biliyorduk. Dünyada bir benzerini olmadığını bilmek, durumu daha da zorlaştırıyordu. Tam pes etmek üzereyken, TD ile tanıştık. Hem beklentilerimizin tamamını gerçekleştirebileceklerini vaad ediyor. Hem de bize yeni ufuklar açıyordu. Hep birlikte, başarabileceğimize inandık ve birlikte zorlu bir yolculuğa çıktık. Ama sonunda vaad edilenler gerçekleşti. Hayallerimiz hayat buldu. Artık perdecilik sektöründe, bir çocuğun kullanabileceği kadar basit, bir mimarın çalışabileceği kadar detaylı, dünyada ilk olan bir uygulamaya sahiptik. Özverili çalışmalarında ötürü tüm TD Yazılım Ltd. Şti ekibine çok teşekkür ederiz."

Ufuk Karabulut

Zorlu Tekstil BT ve İş Geliştirme Müdürü

Kastamonu Entegre

"TD Yazılım Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ ile “Dijital Dünyada Markalaşma” yolunda öncü adımlar attık! Biz bir hayal kurduk, size birkaç cümle ile aktardık ve siz hayalimizi gerçeğe dönüştüren bir başarı hikayesine imza attınız. İlk görüşme anından itibaren süreçler hep çok hızlı işledi. Verilen sözler günü gününe tutuldu. Acaba bu böyle değil de şöyle olsa daha mı iyi olurdu dediğimizde her seferinde tamam işte buydu anlatmak istediğimiz diyene kadar vazgeçmeyen muhteşem, azimli bir ekiple çalışma fırsatını yakaladık. Her an destekleyen, çok hızlı çalışan, şirketimizin bir parçası gibi işi sahiplenen, sonuca ulaştıran başarılı bir tedarikçi kazandık. Proje sürecindeki özverili çalışmalarından ötürü tüm TD Yazılım Ltd. Şti ekibine sonsuz teşekkür ederiz. iyi çalışmalar"

Ferhat Naci GÜNGÖR

Marka ve Kurumsal İletişim Müdür

Fuga Mobilya

"TD Yazılım ile çok uzun zamandır çalışmaktayız. Farklı yazılım ihtiyaçlarımız ile ilgili olarak bir çok defa proje geliştirdik. Şu anda aktif bir şekilde Fuga Design’ı kullanıyoruz. Bu programın ilk tanıtım toplantısında, KRY ekibinin vaad ettiği hayalleri düşününce, gelinen noktada, bu hayallerin çok ötesine geçtiğimizi görüyoruz. Fuga Design ile müşterilerimize çok etkileyici bir sunum, teklif ve detaylı bilgilendirme yapabiliyoruz. Bugüne kadar bizlere karşı gösterilen ilgi, bitmek bilmeyen sorularımıza sabırla, hızlı cevaplar, pratik çözümler, tam beklediğimiz gibi… Bu vesile ile, emeği geçen tüm TD Yazılım ailesine teşekkür ederiz."

Oğuzhan Erkutun

Genel Müd. Yard.

Modelleme ve Desen Operasyonları.

Front End Development.

Back End Development.

ÜRÜN & HİZMETLERİMİZ.