Back To Top
Image Alt

Hizmetlerimiz

  /  Hizmetlerimiz

3D Modelleme

Mobil Platformlara uygun

Yüksek ve düşük poligon ürün modelleme konusunda uzman ekibimizle dünya çapında 3D modelleme hizmeti vermekteyiz.

Firmamız özellikle mobil platformlarda sanal ve arttırılmış gerçeklik çalışmaları için görsel kalitesi yüksek ancak poligon sayısı düşük unwrap map işlemine tabi tutulmuş modelleme çalışmalarında üst düzey bir başarı yakalamıştır.

3D Projelendirme & Rendering

Profesyonel Sunumlar İçin VRAY Render

Profesyonel proje ekibimiz sizin istekleriniz ve teknik bilgiler doğrultusunda görselleştirilecek projeyi 3DsMax ortamında modellemektedir ve VRAY Render ile gerçekçi görüntüler hazırlamaktadır. Katalog kalitesinde hazırlanan görsel projeler yüksek çözünürlüklü olarak teslim edilmektedir.

Kumaş & Kaplama Tarama

Desen Tekrarı ve Materyal Yönetimi

Kumaş ve ahşap malzemelerin özelliklerine göre belirenen cihazlarda tarama operasyonu yapılmaktadır. Tarama operasyonunun ardından malzeme özelliklerine göre specular, bump, displacement gibi mapler hazırlanarak dijital ortamdaki malzemenin yüzey özellikleri üst düzeye çıkarılır. Tarama operasyonundan sonra malzemenin desen tekrarı grafik departmanımız tarafından tamamlanır ve sınırsız yüzeyde kullanılabilir hale gelir. Dijital dosyalar son olarak optimize edilerek 3D programlarda çoklu katman materyal kullanımına uygun hale getirilir.

Profesyonel Mobil Yazılım Çözümleri

Fikirlerinizi Hayata Geçirin

Günümüzde mobil cihaz kullanıcı sayısı büyük bir hızla artmaktadır. Dünya nüfusunun %27’si akıllı telefon kullanmakta ve bu oranın 2017’de %52 olması öngörülmektedir. Mobil cihaz kullanımı bu derece büyük bir hızla artış gösterirken şirketlerin de bu alana yönelmesi kaçınılmaz olmuştur. Yazılım çözümleri , mobil kullanım ile tamamlanıyor. Çalışmalarımızda üst düzey kullanılabilirlik ve işlevsellikle Android, iOS ve Windows tabanlı uygulamalar geliştiriyoruz ve fikirlerinizi hayata geçiriyoruz.

REFERANSLAR

Tablet Dekor üstün nitelikleri ve hizmet kalitesi ile kısa zamanda ülkemizin sektöründe lider markaları tarafından tercih edilir bir konuma gelmiştir.

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

Tablet Dekor üstün nitelikleri ve hizmet kalitesi ile kısa zamanda ülkemizin sektöründe lider markaları tarafından tercih edilir bir konuma gelmiştir.

Zorlu

"İstediğimizin çok zor olduğunu biliyorduk. Dünyada bir benzerini olmadığını bilmek, durumu daha da zorlaştırıyordu. Tam pes etmek üzereyken, TD ile tanıştık. Hem beklentilerimizin tamamını gerçekleştirebileceklerini vaad ediyor. Hem de bize yeni ufuklar açıyordu. Hep birlikte, başarabileceğimize inandık ve birlikte zorlu bir yolculuğa çıktık. Ama sonunda vaad edilenler gerçekleşti. Hayallerimiz hayat buldu. Artık perdecilik sektöründe, bir çocuğun kullanabileceği kadar basit, bir mimarın çalışabileceği kadar detaylı, dünyada ilk olan bir uygulamaya sahiptik. Özverili çalışmalarında ötürü tüm TD Yazılım Ltd. Şti ekibine çok teşekkür ederiz."

Ufuk Karabulut

Zorlu Tekstil BT ve İş Geliştirme Müdürü

Kastamonu Entegre

"TD Yazılım Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ ile “Dijital Dünyada Markalaşma” yolunda öncü adımlar attık! Biz bir hayal kurduk, size birkaç cümle ile aktardık ve siz hayalimizi gerçeğe dönüştüren bir başarı hikayesine imza attınız. İlk görüşme anından itibaren süreçler hep çok hızlı işledi. Verilen sözler günü gününe tutuldu. Acaba bu böyle değil de şöyle olsa daha mı iyi olurdu dediğimizde her seferinde tamam işte buydu anlatmak istediğimiz diyene kadar vazgeçmeyen muhteşem, azimli bir ekiple çalışma fırsatını yakaladık. Her an destekleyen, çok hızlı çalışan, şirketimizin bir parçası gibi işi sahiplenen, sonuca ulaştıran başarılı bir tedarikçi kazandık. Proje sürecindeki özverili çalışmalarından ötürü tüm TD Yazılım Ltd. Şti ekibine sonsuz teşekkür ederiz. iyi çalışmalar"

Ferhat Naci GÜNGÖR

Marka ve Kurumsal İletişim Müdür

Fuga Mobilya

"TD Yazılım ile çok uzun zamandır çalışmaktayız. Farklı yazılım ihtiyaçlarımız ile ilgili olarak bir çok defa proje geliştirdik. Şu anda aktif bir şekilde Fuga Design’ı kullanıyoruz. Bu programın ilk tanıtım toplantısında, KRY ekibinin vaad ettiği hayalleri düşününce, gelinen noktada, bu hayallerin çok ötesine geçtiğimizi görüyoruz. Fuga Design ile müşterilerimize çok etkileyici bir sunum, teklif ve detaylı bilgilendirme yapabiliyoruz. Bugüne kadar bizlere karşı gösterilen ilgi, bitmek bilmeyen sorularımıza sabırla, hızlı cevaplar, pratik çözümler, tam beklediğimiz gibi… Bu vesile ile, emeği geçen tüm TD Yazılım ailesine teşekkür ederiz."

Oğuzhan Erkutun

Genel Müd. Yard.