Back To Top

Kastamonu Entegre IDS Projesi

“TD Yazılım Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ ile “Dijital Dünyada Markalaşma” yolunda öncü adımlar attık! 

Biz bir hayal kurduk, size birkaç cümle ile aktardık ve siz hayalimizi gerçeğe dönüştüren bir başarı hikayesine imza attınız.

İlk görüşme anından itibaren süreçler hep çok hızlı işledi. Verilen sözler günü gününe tutuldu. Acaba bu böyle değil de şöyle olsa daha mı iyi olurdu dediğimizde her seferinde tamam işte buydu anlatmak istediğimiz diyene kadar vazgeçmeyen muhteşem, azimli bir ekiple çalışma fırsatını yakaladık. Her an destekleyen, çok hızlı çalışan, şirketimizin bir parçası gibi işi sahiplenen, sonuca ulaştıran başarılı bir tedarikçi kazandık.

Sanayideki dijitalleşmeyi yakından takip eden Kastamonu Entegre olarak sizlerle birlikte, bayi ve tüketicilerin ürün tercihlerinde yararlanabileceği dijital bir uygulamayı hayata geçirdik. Müşteri deneyimi ve inovasyon odaklı geliştirilen mobil uygulamamız “IDS – Interior Design Studio 3D” üç boyutlu kartela, artırılmış gerçeklik ve üç boyutlu sanal showroomu bir arada sunma özelliği ile dünyada bir ilk oldu. Şirketimizin bu inovasyon açılımının, sanayimizde ve sektörümüzde benzer teknolojik gelişimlere öncülük edeceğini düşünüyoruz. Proje sürecindeki özverili çalışmalarından ötürü tüm TD Yazılım Ltd. Şti ekibine sonsuz teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,


Ferhat Naci GÜNGÖR
Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü
Brand and Corporate Communications Manager