Back To Top
Image Alt

TD Designer

  /  TD Designer

TD DESIGNER.

Size, sıradan bir satış uzmanınızın bir kaç dakika içinde iç mimar gibi proje çıkarabileceğini söylesek ?
Tablet Dekor Designer uygulaması, firmanıza özel olarak hazırlanan ürün kütüphanesi ile satış uzmanlarınıza PC,
tablet ve mobil cihazlardan 3D tasarım, ürün giydirme ve sunum yapma imkanı tanıyan IOS ve ANDROID tabanlı bir yazılımdır.
Firmanıza özel arayüzlerle uygulama hazırlanan dünya çapında geniş kitlelerin erişimine de açılır!

TD Kitchen Designer.

Tablet Dekor,  Mutfak Tasarımcısıyla nihai tüketici kullanımına uygun kolaylıkta ve tüm profesyonel çizim araçlarını içinde barındıran yeni uygulamasını yakında tanıtacak.
Kullanıcıların kolaylıkla kendi mekanlarını ölçülü çizebilecekleri, mutfak dolap kütüphanesinden ürün seçerek parmak hareketleriyle tasarım yapabilecekleri uygulamada, kapak modeli, kulp modeli vs.. tüm değişkenleri model uyumlu renk kombinasyonlarıyla tecrübe edeceklerdir. ERP ve CRM entegrasyonu olan sistemde fiyat teklifi ve üretime veri aktarımı gibi birçok arka plan yetenekleri de bulunmaktadır.
Parametrik ürün yönetimine olanak sağlayan yapı ürün konfiguratörü sayesinde model geometrilerini yönetme imkanı da sunmaktadır.

Neden TD Dijital Platformu?.

 • Tablet Dekor, kullanımı kolay arayüzüyle eğitim gerektirmeyen basit bir uygulama olup tablet ve mobil cihazlara tam uyumludur.
 • Tablet Dekor’un çoklu dil desteği ile dünyanın heryerinde sıfır maliyetle insanlara ulaşabilir, satış uzmanlarınız yabancı müşterilerinizle kendi dillerinde iletişim kurabilir.
 • Tablet Dekor, tüm satış noktalarınızda, satış uzmanlarınızı standardize ederek yüksek verimlilikte sunular yapmalarına imkan tanır.
 • Tablet Dekor ile satış uzmanlarınız gün içerisinde çok sayıda sunum yapabilir ve bu sayede satış grafiklerinizi arttırabilirsiniz.
 • Tablket Dekor’un pratik kütüphanesi ile satış uzmanlarınız müşterilerinizin beğenisine çok sayıda altarnatif ürünü kısa sürede sunabilir.
 • Tablet Dekor’un 3D Kütüphanesi ile satış uzmanlarınız birçok farklı kombini basit parmak hareketleriyle sunabilir.
 • Tablet Dekor’un mekan çizim editörü ile satış uzmanlarınız, müşterilerinizin birebir ölçülerdeki mekanlarında, ürünlerinizle canlandırılmış sunumlar yapabilir.
 • Tablet Dekor aynı zamanda bir sanal mağaza gibi kullanılabilir ve daha geniş hedef kitlelere erişim sağlar.
 • Tablet Dekor nitelikleri gereği kalifiye perdonele gerek kalmadan satış uzmanlarınızın kapasitesini arttırır ve personel maliyetlerini azaltır.
 • Tablet Dekor sunum bittiğinde tek tuşla sunuma dahil olan tüm ürünlerinizi müşteri tarafından belirlenen özel konfigürasyonlara göre  anında hatasız olarak tekliflendirir. Bu sayede yanlış tekliflendirmelerden kaynaklanan müşteri memnuniyetsizliklerini ve ekonomik kayıpları ortadan kaldırır.
 • Tablet Dekor, özel projelerdeki tüm ölçülendirme, tasarım ve tekliflendirme süreçlerini ortadan kaldırırken, olası revizyon taleplerine hızlıca cevap verir.
 • Tablet Dekor’la satış noktalarında olmayan ürün ve çeşitlerinizin de satış ve pazarlamalarını yapmak mümkün.

 

T&D Designer'i Benzersiz Kılan Özellikler.

İnovasyon Projeleri.

TD Designer'ı inceleyin

İLETİŞİME GEÇİN.

Bilgi edinin